KONTAKTY

Gold Cuvee s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 951 185 040
info@darceky-vino.sk
web: www.darceky-vino.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O NÁS
O NÁS

 

Značka Gold Cuvee prináša na slovenský trh darčekové vína najvyšej kvality, ktoré uspokoja aj veľmi náročného zákazníka.Zlaté šampanské a darčekové vína

 

Kedže naša spoločnosť je aj zároveň producentom darčekových vín, vín so zlatom, šampanského so zlatom, vieme zabezpečiť doručenie do 24 hodín od expedovania.

 

Všetky naše vína sú vyrobené na Slovensku zo slovenských vinohradov, aby sme vedeli garantovať najvyšiu kvalitu darčekových vín.

 

V našom sortimente nájdete viac ako 200 druhov darčekových vín, zlatého šumivého vína, darčekových vín k narodeninám a taktiež aj personalizované darčekové vína.

 

Etikety sú vyrábané v čo najlepšom prevedení, aby sme docieli waw efekt, ktorý je podstatnou súčasťou a dopĺňa naše darčekové vína. Pretože v prvom rade myslíme na zákazníka, snažíme sa, aby naše darčekové vína nezapadli do zabudnutia a boli výnimočným vinárskym zážitkom.

Vernostný program pre zákazníkov

darcekove vina a zlate sampanske vernostny program

V eshope www.darceky-vino.sk myslíme predovšetkým na našich zákazníkov. Preto sme pre Vás pripravili vernostný program , v ktorom získate z každého nákupu naspäť body, ktoré následne v ďalšom nákupe môžete použiť na zľavnenie celého nákupu.

Postup využívanie je vypracovaný tak, aby bol čo najjednoduchší. Stačí, ak sa zaregistrujete a náš systém sa postará o všetko ostatné.

Výhody:

  1. Nepotrebujete nič nastavovať, stačí iba registrácia.
  2. S každým nákupom darčekových vín, vín, šumivých vín či ostatného nášho sortimentu získate body, ktoré sa Vám automaticky pripíšu.
  3. Body je možné kumulovať, číže si môžete zľavu hromadiť.
  4. Body sú platné celý kalendárny rok.
  5. 1 €=1 bod
  6. 30 bodov = 1 € zľava
YjBjZjgwY2