Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 948 470 460
info@darceky-vino.sk
web: www.darceky-vino.sk
číslo učtu: SK39 8360 5207 0042 0584 0511

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 14,90 €
skladom
Naša cena 4,91 €
skladom

ANKETA

Používate náš vernostný program na darčekové vína?

Áno 69% Nie 7% Ešte som sa neregistroval(a) 14% Nákup bez registrácie je OK 10%

O NÁS
O NÁS

Darceky-vina.sk je nástupcom eshopu www.coolish.sk.


Gold Cuvee prináša na slovenský trh darčekové vína najvyšej kvality, ktoré uspokoja aj veľmi náročného zákazníka.Zlaté šampanské a darčekové vína

 

Kedže naša spoločnosť je aj zároveň producentom darčekových vín, vín so zlatom, šampanského so zlatom, vieme zabezpečiť doručenie do 24 hodín.

 

Všetky naše vína sú vyrobené na Slovensku zo slovenských vinohradov, aby sme vedeli garantovať najvyšiu kvalitu darčekových vín.

 

V našom sortimente nájdete viac ako 200 druhov darčekových vín, zlatého šumivého vína, darčekových vín k narodeninám a taktiež aj personalizované darčekové vína.

 

Etikety sú vyrábané v čo najlepšom prevedení, aby sme docieli waw efekt, ktorý je podstatnou súčasťou a dopĺňa naše darčekové vína. Pretože v prvom rade myslíme na zákazníka, snažíme sa, aby naše darčekové vína nezapadli do zabudnutia a boli výnimočným vinárskym zážitkom.

Vernostný program pre zákazníkov

darcekove vina a zlate sampanske vernostny program

V eshope www.darceky-vino.sk myslíme predovšetkým na našich zákazníkov. Preto sme pre Vás pripravili vernostný program , v ktorom získate z každého nákupu naspäť body, ktoré následne v ďalšom nákupe môžete použiť na zľavnenie celého nákupu.

Postup využívanie je vypracovaný tak, aby bol čo najjednoduchší. Stačí ak sa zaregistrujete a náš systém sa postará o všetko ostatné.

Výhody:

  1. Nepotrebujete nič nastavovať, stačí iba registrácia.
  2. S každým nákupom darčekových vín, vín, šumivých vín či ostatného nášho sortimentu získate body, ktoré sa Vám automaticky pripíšu.
  3. Body je možné kumulovať, číže si môžete zľavu hromadiť.
  4. Body sú platné celý kalendárny rok.
  5. 1 €=1 bod
  6. 15 bodov = 1 € zľava
NDk4MT