Darčekové fľaše k narodeninám

12.02.2018

Darčekové fľaše k narodeninám

Chcete skutočne prekvapiť svojich najbližších? Darčekové fľaše k narodeninám sú tým najlepším!

Darčekové fľaše k narodeninám

Čas od času sa stáva, že nám začnú dochádzať nápady na vhodný darček k narodeninám. Je to spôsobené aj tým, že tých sviatkov v roku, kedy môžeme svojich najbližších obdarovať je stále viac a my tak musíme neustále sledovať trendy, aby sme dokázali byť s našimi darčekmi vždy originálny. Skvelým tipom pre vás môžu byť naše darčekové fľaše.

Darčekové fľaše, ktoré nie sú iba o víne

Človek by mohol povedať, že taká fľaša vína k narodeninám nie je ničím originálna, naopak môže to pôsobiť ako darček na poslednú chvíľu, kedy nám už nič lepšie nenapadne. Opak je však pravdou! Naše darčekové fľaše v sebe spájajú chuť vynikajúceho vína a vhodný darček na každú príležitosť.

Sami si totiž môžete navrhnúť dizajn, či text etikety, ako aj celej fľašky, ktorá bude ukrývať vaše víno. Na výber máte z veľkého množstva vzorov, pričom si môžete vybrať aj vlastný motív, ktorý urobí váš darček ešte osobnejším.

 

Darčekové fľaše k narodeninám

 

Darčekové fľaše zabalíme za vás

Starosť si nemusíte robiť ani so samotným balením darčekov, ktoré prídu k vám domov v podobe, akú si sami vyberiete. K dispozícií sú buď to kartónové obaly, v ktorých môžete vaše darčekové fľaše skombinovať aj s decentným pohárom na víno, či šampanské. Takéto kartónové obaly sú určené pre sólo jednu, dve alebo dokonca tri darčekové fľaše, vďaka čomu môžete vybrať napríklad aj spoločný darček.

Napokon, je tu ešte možnosť umiestniť vaše darčekové fľaše do špeciálneho dreveného obalu, ktorý pôsobí maximálne autenticky a navodzuje tak príjemné prírodné motívy. K takto zabaleným darčekovým fľašiam stačí pripnúť už iba stuhu, či mašľu a hor sa gratulovať.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
MjkzNjk0Y