Tipy na darčeky ku Dňu otcov

12.06.2017

Tipy na darčeky ku Dňu otcov

Aj muži majú svoje dni. Dôkazom je napríklad Deň otcov, ktorý je zároveň Medzinárodným dňom piknikov. Oslavujeme ho 18. júna, teda máte ešte stále pár dní na to, aby ste vymysleli originálny darček, ktorým potešíte svojho tata. Dáme vám pár dobrých tipov.

 

Darujte víno s originálnym venovaním

Keramických sošiek alebo tabuliek s vtipnými nápismi váš otec dostal už určite mnoho. Rovnako tak tričiek alebo čokolád, po ktorých sa zaprášilo už na druhý deň po oslave. Tričká sú dnes už fľakaté alebo ich zdobia diery a na ostatné darčekové predmety na polici ladne sadá prach... Nezásobte vášho otca ďalšími maličkosťami, ktoré zoženiete na poslednú chvíľu, lebo ste bezradní. Každý chlap zaručene ocení fľašu dobrého vína. Tým nikdy nič nepokazíte. Niekto zájde kúpiť víno do supermarketu, iný do vinárne, no tí, ktorým sa nikam chodiť nechce, si prelistujú ponuku predajcov na internete. Online nakupovanie je veľmi pohodlné, rýchle a výhodné. Okrem toho, že ho vybavíte aj v teplákoch a môžete sa v ponuke špárať, kým sa nerozhodnete pre správny darček, môžete zároveň porovnávať ceny produktov a ich kvalitu. Na stránke Darceky-vino.sk pravdepodobne strávite veľa času, pretože ponuka darčekových produktov je skutočne bohatá. Aktuálnym hitom je nakupovať personalizované vína, vína s venovaním. Tieto vína pôsobia ako dar oveľa osobnejšie, no majú aj iné prednosti.

Víno so zlatými lupienkami

Výhodou personalizovaných vín je jednoznačne to, že si ich prispôsobíte na mieru. Ak teda oslávenec obľubuje biele šumivé vína, ostáva vám už len vybrať vhodný objem, druh vína a navrhnúť etiketu. Niekomu sa s nápismi a grafickou stránkou etikety nechce hrať, preto si pokojne môže vybrať z ponuky hotových etikiet s venovaním alebo obrázkami (aj znamenia zverokruhu, obrázky pre rybárov, športovcov, poľovníkov), sú však aj takí, čo si na výrobe vlastnej etikety na personalizované víno zgustnú. Oslovte svojho otca tak, ako ho voláte bežne – tato, oco, oci, ocko, a vyznajte mu, ako ho milujete a aký je jedinečný. Otec je predsa náš najlepší priateľ a ochranca, s ktorým sme v detstve zažili množstvo zábavy, no napriek tomu nás svojou pevnou rukou vždy dokázal usmerniť. Keď mu chcete dať ešte viac najavo, ako si ho vážite, zamerajte svoju pozornosť napríklad na vína, v ktorých plávajú jedlé lupienky zlata. Takéto darčekové vína vyzerajú skutočne luxusne a mnohí ich aj ľutujú vypiť, aby sa s nimi mohli dlhé roky chváliť. Doprajte svojmu otcovi si počas jeho sviatku vychutnať lahodný nápoj, možno sa s vami aj podelí, a tak budú chvíle strávené s vašou rodinou ešte jedinečnejšie. 

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
MzEwMz