Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

Víno pre mužov

19.01.2017

Víno pre mužov

Sami dobre vieme, že chlapi si potrpia na kvalitnom a dobrom vínku. Isto sa potešia aj tomu, ak konkrétna fľaška aj dobre vyzerá, avšak omnoho viac ich zaujíma, čo sa nachádza v jej vnútri.

Sami dobre vieme, že chlapi si potrpia na kvalitnom a dobrom vínku. Isto sa potešia aj tomu, ak konkrétna fľaška aj dobre vyzerá, avšak omnoho viac ich zaujíma, čo sa nachádza v jej vnútri. Napokon, prvými vinármi a degustátormi zároveň boli výlučne muži, ktorí rozlišovali dobré víno od zlého alebo určovali pomer správnych kyselín. Na strane druhej, dnes je už doba, kedy sa vyrábajú vína akýkoľvek druhov a sladkostí, ktoré sú určené takmer každému, aj tomu, čo pije víno po prvý krát v živote.  Víno pre mužov

Ak sa však vrátime naspäť k tradičným vínam a teda aj k ich dokonalej pestrosti odrôd, tak tu máme opäť niečo špeciálne určené pre mužov. Každý dobrý vinár predsa vie, že čo rok, to nová úroda, ktorá môže byť na nerozoznanie od tej predošlej. Môžeme si myslieť, ako dobre poznáme tú ktorú odrodu, či vinára, avšak celoročné počasie, hnojenie a samozrejme aj patričná starostlivosť o konkrétne vinohrady nám môže priniesť na naše stoly vždy niečo iné a nové.

Či už máme radi skôr biele, ružové alebo červené víno alebo máme špeciálne vycibrený cit na víno suché, či polosuché, vždy si prídeme na svoje. Tradičné odrody ako Rizling, Muškát, Chardonay, či Frankovka alebo Alibernet, všetko sú to vína, ktoré si nájdu vždy svojho konkrétneho vyznávača. Dokonca sa hovorí, že čím kyslejšie a staršie, tým lepšie. Proti tomuto gustu žiaden dišputát.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
OGZiZTE1OG