Zlatá svadba so zlatým vínom

26.01.2017

Zlatá svadba so zlatým vínom

Existujú v našom živote okamihy, na ktoré by sme chceli skutočne spomínať minimálne do smrti. Jedným z takých okamihov, azda aj najvýznamnejším, sa nám môže javiť náš svadobný deň.

Existujú v našom živote okamihy, na ktoré by sme chceli skutočne spomínať minimálne do smrti. Jedným z takých okamihov, azda aj najvýznamnejším, sa nám môže javiť náš svadobný deň. Deň, kedy chceme, aby bolo všetko zariadené tip top. Aby boli všetky ozdoby v plnej paráde, všetci pekne upravení, hudba zladená, nevesta zo ženíchom na svojom mieste, ako aj aby zazneli tie najdôležitejšie dve slová. Ak sa toto podarí, tak potom môže začať veľká oslava. Na ktorej zaručene nemôže chýbať dobré a kvalitné víno!

A pokiaľ by malo ísť už o svadobné víno, tak rovno nech je to aj šampanské so zlatom. Chceme predsa konkurovať všetkým tým krásnym darčekom, pozornostiam, šperkom, či v neposlednom rade aj nádherným svadobným prsteňom, ktoré budú žiariť ešte celú noc? Môže sa vám zdať, že ste o takom niečom ešte nepočuli a zlato sa vám tri krát jesť, či piť nechce. Avšak, v prípade našich darčekových vín sa nemusíte ničoho báť. Celých 23 karátov čistého zlata, ktoré sú obsiahnuté v každej jednej fľaške vína, sú maximálne neškodné a určené tak vašim chuťovým kanálikom.Svadobné víno

Avšak, pri zlate vo víne to zaručene nekončí, lež môžete váš svadobný dar vyšperkovať naozaj do skutočnej dokonalosti. Sami si totiž môžete navrhnúť dizajn etikety, ako aj jej obsah, ktorý môže v ideálnom prípade niesť aj mená čerstvých mladomanželov. Všetko je to iba na vašej kreativite a tvorivosti, ktorou chcete prekvapiť svojich najbližších. Alebo vám s tým môžeme pomôcť aj my a vyberiete si z našej bohatej ponuky už navrhnutých etikiet.

Keďže taký svadobný dar je vždy krajšie aj adekvátne zabaliť, či dozdobiť, tak aj v tomto smere vám v Gold Cuvee vyjdeme v ústrety. Vaše darčekové vínka si môžete ideálne nakombinovať s vlastne  navrhnutými pohárikmi, či inými vhodnými doplnkami. A to najlepšie príde na záver, kedy vám u nás ponúkneme možnosť celú túto sadu zabaliť do unikátneho a originálneho boxu, ktorý môže byť takisto zlatý alebo niesť iné ozdobné svadobné motívy. Takto už budete mať v rukách naozaj darček hodný tak dôležitého dňa, akým svadba zaiste je.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
ZTUyZT