NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

TOVAR V AKCII

Naša cena 16,21 €
skladom
Naša cena 9,90 €
skladom

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 948 470 460
info@darceky-vino.sk
web: www.darceky-vino.sk
číslo učtu: 520700-4205840511/8360

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Používate náš vernostný program na darčekové vína?

Áno 73% Nie 6% Ešte som sa neregistroval(a) 13% Nákup bez registrácie je OK 9%

Úvod » Firemné darčeky

Firemné darčeky - darčekové vína

Minimálne množstvo odberu: 18 ks .


Bežná cena 10,90 €

Naša cena 5,90 €

skladom


Bežná cena 16,55 €

Naša cena 4,50 €

skladom


Bežná cena 27,47 €

Naša cena 9,90 €

skladom
Personalizované
23 karátové zlato


Personalizované
23 karátové zlato


Bežná cena 27,47 €

Naša cena 9,90 €

skladom
Personalizované
23 karátové zlato
Bežná cena 10,36 €

Naša cena 3,80 €

skladom
23 karátové zlato
Bežná cena 29,90 €

Naša cena 14,00 €

skladom

Prečo vybrať na firemný večierok víno?

 

Firemné večierky sú neoddeliteľnou súčasťou podnikovej kultúry, bez ohľadu na to, koľko ma dané pracovisko, či spoločnosť zamestnancov. Ako každý večierok, tak aj tento sa nezaobíde bez vhodného aperitívu, ktorý môže slúžiť ako forma prípitku, či prostriedok na navodenie neformálnej atmosféry. V tomto smere, môže byť pre vás jasným favoritom fľaša dobrého vína.

 

Na zdravie

 

V prvom rade, ide na firemných večierkoch o utuženie vzťahov v pracovnom kolektíve, ktoré sú niekedy na nezaplatenie, ako aj príležitosť poďakovania sa svojim významným obchodným partnerom za doterajšiu spoluprácu. Najlepším spôsobom, ako môžete vyzdvihnúť fakt, že sa vašej firme naozaj darí, je urobiť to hromadne a najlepšie s pohárikom v ruke. Tu sa naskytuje opäť ideálna príležitosť k tomu, prečo vybrať na firemný večierok víno, ktoré chutí každému bez výnimky a je dostatočne ľahké na to, aby sa mu podvolili aj slabšie nátury. Zároveň, môžete víno použiť aj ako vhodný doplnok k chutnej večeri, ktorá môže byť súčasťou vášho uvítacieho ceremoniálu.

 

Osobitý darček

 

Ako sme už vyššie uviedli, tak dobrým zvykom na firemných večierkoch, sú aj stretnutia, či rovno poďakovania obchodným partnerom spoločnosti. V takýchto situáciách, sa okrem samotného vyjadrenia spokojnosti, dobre vyníma aj fľaška kvalitného vína, ktorá môže byť prípadne aj vhodne dozdobená, či zabalená v kartónovom obale, ktorý môže niesť logo vášho podniku. Rovnako spôsobom sa môžete potom poďakovať aj všetkým vašim zamestnancom, ktorí pre vás vykonávajú oddanú prácu, ako aj majú voči vám dôveru. Takáto fľaška môže na svojej etikete niesť aj rôzne konkrétne informácie, ktoré môžu napríklad vyjadrovať aj výročie, či iné úspechy spoločnosti.

 

Zábava až do konca

 

Ako ďalší nesporný argument, prečo vybrať na firemný večierok víno, je fakt, že sa ho dá vypiť v rámci večera pomerne dosť a človek dokáže byť stále spôsobilý a pripravený prípadne aj ďalší deň pracovať. Vďaka tomu sa môže firemný večierok pokojne natiahnuť aj do neskorých nočných hodín a skombinovať prípadne aj s nejakou skupinovou aktivitou alebo dokonca tanečnou zábavou, ktorá môže dať tomuto večeru povestný zlatý klinec.

YjZkOWNmN