TOVAR V AKCII

KONTAKTY

Gold Cuvee s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 951 185 040
info@darceky-vino.sk
web: www.darceky-vino.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Borovička so zlatom

Darčekové fľaše - Borovička s 23 karátovým zlatom

Darčekové fľaše s alkoholom

 

Borovička so zlatom

 

Borovička so zlatom pochádza z rúk pracovitých ľudí pravej rodinnej pálenici v Šamoríne. Vďaka ním s spoločnosti Gold Cuvee, sa dostáva na slovenský trhu jedinečná novinka, ktorá vás zaručene chytí za srdce všetkých hrdých Slovákov. Borovička so zlatom tak v sebe spája tradície našich otcov s nadčasovým dizajnom a trendmi v oblasti darčekových fliaš, ktoré robia z nej naozaj originálny darček.

Ak hľadáte naozaj ideálnu fľašu k narodeninám, tak borovička so zlatom je pre vás naozaj to pravé. Muži si ju obľúbia pre svoju tradičnú horkosť a vôňu prírodného ihličia, ženy ju budú zase zbožňovať pre výnimočnú podmanivú chuť, o ktorú sa postarajú aj pravé 23-karátové zlaté lupene. Fľaša ku sviatku nebola ešte nikdy taká exkluzívna, ako je borovička so zlatom.

Pokiaľ sa chystáte gratulovať k sviatku, či dokonca na svadbu a rozmýšľate čím naplniť váš darčekový kôš, tak borovička so zlatom v ňom vynikne ako nič iné. Chcete aj vy skutočne zažiariť? Borovička so zlatom je vaša nová hviezda na poli s darčekovými fľašami.


borovička so zlatom

NTRmN