TOVAR V AKCII

Naša cena 19,00 €
skladom

KONTAKTY

Petra Ševečková Gold Cuvee
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 951 185 040
info@darceky-vino.sk
web: www.darceky-vino.sk
číslo učtu: SK 0283605207004206453732

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 19,00 €
skladom

Úvod » Darčekové fľaše

Darčekové fľaše | darceky-vino.sk

Darčekové fľaše s alkoholom

 

 

Naozaj exkluzívna vodka s 23 karátovým zlatom je novinkou na slovenskom trhu, čím získate skutočne originálny darček pre vašich blízkych.

Ak hľadáte vhodný darček k narodeninám, tak vodka so zlatom je tým pravým. Ukrýva v sebe 23-karátové zlato, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Vodka so zlatom je vyrobená v rodinnej pálenici a je jemné destilovaná, aby bola pre vás ešte lahodnejšia.

 


Bežná cena 44,99 €

Naša cena 15,54 €

skladom


Bežná cena 44,99 €

Naša cena 15,54 €

skladom

Tradícia rodinnej pálenice

 

História našej rodinnej pálenice - Global Destilery sa traduje už skoro polstoročie, pričom naši zamestnanci sa venujú výrobe destilátov a liehovarníckemu odvetviu od roku 1975. V roku 2011 sme sa rozhodli našu liehovarnícku činnosť rozšíriť aj o službu pestovateľského pálenia súkromným osobám.

Naša pálenica a liehovar disponujú tými najlepšími a najdrahšími destilačnými aparatúrami od najznámejších svetových výrobcov, ako sú Arnold Holstein Bodensee a Ulrich Kothe. Na Slovensku vlastníme tieto skvosty len my, pričom v Českej republike nimi disponujú napríklad aj Rudolf Jelínek, či Distillery Žufánek.

V našej rodinnej pálenici disponujeme  aj vlastným laboratóriom a skladom na destiláty, v ktorom sú nerezové nádrže s kapacitou uloženia 25 000 litrov. Rovnako tak, máme v sklade destilátov drevené sudy určené pre ,,starnutie“, prevažne vínneho destilátu. Najväčšou výsadou je aj ultrazvuková čistička s objemom 40 litrov, v ktorej dokážeme z práve vytečeného čerstvého destilátu vyrobiť za pár minút zrelú 10 ročnú pálenku.

 

Darčekové fľaše

 

MOTTO: Sme veľká rodina fajnšmekrov pravých ovocných destilátov. Preto je našim mottom, aby ste sa vy, naši zákazníci, každý rok ku nám s radosťou vracali.

/Jozef Suchánek- riaditeľ/

darčekové fľaše

V našej ponuke nájdete aj ozdobné ručne robené darčekové fľaše z fúkaného skla od renomovaného výrobcu Murano Italia. Na fľašiach môže byť zobrazený vek alebo rôzne iné motívy, ako sú napr. divá zver (diviak, srna...), kone, znamenia zverokruhu, ovocie, šport a podobne. Nezabudnite si skontrolovať objem fľaše a druh vína, ktorým je naplnená. Máte možnosť výberu z niekoľkých variantov, takže sa pohodlne trafíte do chutí oslávenca. Kvalita a vzácnosť fliaš sa odrazili aj na cene, môžete si však byť istí, že niekomu venujete hodnotný dar, ktorý si môžu hrdo vystavovať vo vitríne.

ZDc2ZGJ