Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.

NOVINKY

arr3Certifikát kvality zlata gold cuvee 23 karátCertifikát kvality zlata gold cuvee 23 karát ... arr3Získané oceneniaVína, ktoré sú plnené v našich produktoch, získavajú každoročne ocenenia a medaile v hodnoteniach...

TOVAR V AKCII

Naša cena                       
skladom

KONTAKTY

Gold Cuve s.r.o.
Cintorínska 660 7/A
Limbach 90091
tel: +421 948 470 460
info@darceky-vino.sk
web: www.darceky-vino.sk
číslo učtu: SK39 8360 5207 0042 0584 0511

ANKETA

Používate náš vernostný program na darčekové vína?

Áno 69% Nie 7% Ešte som sa neregistroval(a) 14% Nákup bez registrácie je OK 10%

Úvod » Vodka so zlatom

Darčekové fľaše - Vodka s 23 karátovým zlatom

Vodka so zlatom

 

Spoločnosť Gold Cuvee sa spojila s húževnatými pracovníkmi tradičnej rodinnej pálenice v Šamoríne, aby priniesla na náš slovenský trh jedinečnú novinku - Vodku so zlatom. Ak milujete chuť poctivého alkoholu, a zároveň radi skúšate vždy nové veci, tak vodka so zlatom si vás skutočne získa.

Ak chcete pre seba alebo svojich blízkych skutočne originálny darček, tak stavte na istotu, stavte na vodku so zlatom. Jej jedinečnom spočíva aj v tom, že obsahuje skutočné a pravé 23-karátové zlaté lupene, ktoré sa vám budú doslova rozplývať na jazyku. Vďaka tomu, učaruje vodka so zlatom ako mužom, tak i ženám.

Spoločnosť Gold Cuvee vám už dlhé roky prináša tie najkrajšie darčekové fľaše, ktoré vám dávajú pocítiť, že v rukách držíte vždy niečo unikátne. Ak hľadáte naozaj jedinečnú  fľašu ku sviatku alebo k narodeninám, tak vodka so zlatom vám hanbu určite neurobí. Pokojne ňou vybavte aj váš darčekový kôš a zažiarte ako nikdy predtým.


vodka so zlatom

NmI3NT