Zlaté šampanské na Silvestra, ktoré vám zlepší imidž

19.12.2017

Zlaté šampanské na Silvestra, ktoré vám zlepší imidž

Chcete, aby boli oslavy tohtoročného Silvestra naozaj nezabudnuteľné? Stavte na naše zlaté šampanské!

Posledný deň v roku zvaný Silvester je neodmysliteľne spätý aj s fľaškou dobrého a vychladeného šampanského, ktoré nám má pripomínať, že všetko to dobré, ale aj to zlé je už dávno za nami,  a treba sa tak v správnej miere naladiť na to, čo nás všetkých ešte len čaká! Pokiaľ chcete, aby bola táto chvíľa v očiach vašich blízkych naozaj nezabudnuteľnou, tak siahnite po zlatom šampanskom, ktoré urobí oslavy starého roka ešte jagavejšími.

Zlato, ktoré chutí

Ak ste si doteraz nevedeli predstaviť, že také zlato môže dobre vyzerať nielen na našich prstoch či hlavách v podobe snubných prsteňov, či náramkov, ale aj v pohári s chutným vínom, tak je načase, aby ste pred vašimi blízkymi naozaj zažiarili. Zlaté šampanské je vycibrený štýl pre všetkých, ktorí milujú svoj život a dokážu si jeho kvalít naozaj vážiť.

Nemajte preto obavy, že by vám konzumáciou zlata ukrytého vo víne, mohlo prísť zle. Práve naopak! Tieto 24-karátove zlaté lupene sa vám budú jemne rozplývať na jazyku a vy tak budete mať pocit, že máte možnosť zažiariť nielen zvonka, ale aj zvnútra.

Zasypte ich zlatom

Pokiaľ máte v pláne náležite odmeniť aj vašich verných zamestnancov, ktorí pre vás statočne a s hrdosťou celý rok pracovali, tak nič iné vám nezvýši kredit v ich očiach natoľko, ako zlato, s ktorým si môžu zároveň aj pripiť. Či už nato využijete vianočný večierok alebo im zabalíte takúto fľašku na cestu domov tesne pred oslavy starého roka, tak si môžete byť istý, že budú na vás v dobrom spomínať až do samotnej polnoci.

Napokon, dobre vieme, že v dnešnej dobe sa viac ako na samotný imidž, dbá o to, aby boli u nás na prvom mieste tie správne hodnoty a symboly, tak vďaka zlatému šampanskému budete mať možnosť spojiť všetky tieto aspekty dokopy. A to, symbolickým pohárikom vína, ktoré je dozdobené imidžovými kúskami zlata, môžete získať pre vás a vašich blízkych naozaj trvácne hodnoty, ktoré vám budú slúžiť celý život.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
YmY0Z