Čo o vás prezradí výber vína

05.10.2017

Čo o vás prezradí výber vína

Latinské príslovie „in vino veritas“ nám však skutočnosti prezrádza oveľa viac ako si myslíme. Výber vína napĺňa našu osobnosť. Poďme sa teda pozrieť na to ako.

 

Cabernet sauvignon

Vždy rozprávate asertívne a priamo, začnete diskusiu a chcete, aby bol váš hlas počuť. Vy si vychutnáte klasiku a máte radi staré veci. Rovnako ako Cameron Diaz, s vekom sa zlepšujete.

Merlot

Merlot sa často označuje ako "ľahké pitie", rovnako ako vy; ľahko sa s ním stretnete. Či už vo veľkých skupinách alebo v intímnych stretnutiach, ste vždy príjemným partnerom pre stolový rozhovor.

Ste vždy na cestách a pripravení na čokoľvek. Na rozdiel od Cabernet, ste ľahko tvarovaný na každú situáciu alebo skúsenosť. Ste tiež veľmi zmyslový človek, hlboko vášnivý ako tmavé slivky a čokoládové tóny vášho alkoholu.

Biela Zinfandel

S vysokým obsahom alkoholu, radi sa zabávate. Ste vhodný pre západné pobrežie, kde si môžete tancovať na slnku a ležať na bielych pieskových plážach v objatí slnka. Ste veľmi všestranný a vždy ste pripravení na dobrodružstvo. Máte tiež sklon k vášnivým spojeniam.

Rizling

Ste úplne originálni, ľuďom niekedy robia ťažkosti prejsť vašou rozkošnou tvárou, aby videli vaše skutočné a krásne ja. Dávate skvelé rady a ste vždy prvá osoba, ktorú by priatelia zavolali, keby mali problémy alebo by si niečím prešli. Radi počúvate a podporujete svojich priateľov.

Niekedy sa cítite trochu podhodnotene, pretože naozaj máte veľa čo ponúknuť svetu, ale niekedy jednoducho skončíte dávať svojim priateľom bolesť hlavy.

Rosé

Ženské víno. Definícia dievčenskej dievčiny. Muži sa vás nemôžu nabažiť, utápajú sa v ženskom šarmu a štýle. Ste bublina a osobnosť, čo z vás robí ideálneho hosťa na každom večierku. Máte rád sandále a sukne a čokoľvek ružové.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
N2E1Nj