Požiadaj ju o ruku originálne s personalizovaným vínom

06.10.2017

Požiadaj ju o ruku originálne s personalizovaným vínom

Kto povedal, že požiadať o ruku sa dá iba klasickým spôsobom, a to pokľaknutím pred partnerkou s vyslovením tých troch kúzelných slov? Možno sa jedná v tomto prípade o ten najromantickejší spôsob, avšak určite nie ten najoriginálnejší. Vždy k tomu totiž môžete pridať niečo navyše!

Originálny darček k prsteňu

Niet pochýb o tom, že si budete chcieť vychutnať túto chvíľu do posledného okamihu, a preto si určite necháte záležať aj na tom najmenšom detaile. Nech už sa rozhodnete pre vaše obľúbené miesto, kde sa prvý raz stretli alebo vsadíte na romantickú večeru v reštaurácií, všade tam môže byť s vami aj fľaša chutného vína. Výber by čo najvernejšie odzrkadľovať preferencie vašej partnerky, aby ste v danej situácií skutočne nič nepokazili. K tzv. ženským vínam patria napríklad rôzne polosladké odrody alebo aj všetky ružové vína.

Zabudnúť by ste určite nemali ani na možnosť personalizovanej etikety. V tomto smere sa môže jednať skutočne o originálny spôsob požiadania o ruku, kedy by ste mohli vašu osudovú otázku zakomponovať priamo na obal fľaše. Samozrejme, môže sa jednať aj o iné srdcu lahodiace verše, ktoré vyzdvihnú vašu lásku k milovanej žene.

Trik, ktorý vždy zaberie

Do tretice, spôsob, kedy by sa vám víno ako zásnubný pomocník mohlo skutočne hodiť, je opäť z dielne filmových žiadostí o ruku. Vtip je v tom, že sa rozhodnete do vopred naliatych pohárikov vína vložiť aj váš snubný prsteň, ktorý potom partnerka v správnom okamihu objaví a vy si tak ušetríte obavy z vyschnutého hrdla. Môžeme vám zaručiť, že v tomto prípade pôjde o najromantickejšie požiadanie o ruku.

 

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
Y2JiODZkOD