Etiketa na mieru na svadobné víno

28.06.2017

Etiketa na mieru na svadobné víno

Väčšina neviest a čoraz častejšie aj svadobných mám si dá na organizovaní svadby svojich detí záležať do posledného detailu. K výzdobe slávnostného stola neodmysliteľne patrí aj fľaša vína, ktorá by však nemala byť obyčajná. Vytvorte si etiketu na svadobné víno sami.

Elegantná fľaša vína

Mnohé páriky svoje svadobné víno až tak neriešia a stačí im načapovať víno u niektorého z výrobcov do obyčajných, nijako nevyzdobených fliaš. Kto však má záujem vytvoriť si z tohto dňa naozaj peknú pamiatku alebo chce, aby fľaša vína na svadobnom stole dobre ukázala na fotografiách, určite si dá záležať aj na dizajne fľašky. Niekto si nakúpi etikety na svadobné víno ako samostatné nálepky a potom ich na fľaše starostlivo lepí. Je tu však aj pohodlnejšie riešenie, a to nechať si vyrobiť fľaše, resp. etikety svadobného vínka na mieru. Získate tak omnoho viac času na dolaďovanie ostatných dôležitých detailov. K tomu, aby vaše svadobné stoly zdobili originálne fľaše vína, vám stačí iba popremýšľať nad dizajnom etikety. Čo by na nej malo byť napísané, prípadne nakreslené, v akých farbách sa bude niesť. Niekomu stačí motív srdca a krstné mená, iný si potrpí najmä na dátum svadby a rozmanité ornamenty. Nepodceňte však ani výber vína. Nie každý má v obľube všetky druhy vína, preto pri objednávaní svadobného vína s etikou na mieru myslite aj na to, aby mali svadobčania možnosť výberu. Niekto má rád biele, niekto červené, iný zasa rád maškrtí na sladkom perlivom víne. S vínom s etiketou na mieru nezískate teda iba výrazný dekoračný prvok, ale si vaši hostia môžu vybrať, na akom víne si pochutnajú.

Navrhnite si etiketu na víno

Nemusíte mať grafické vzdelanie, aby ste si zvládli navrhnúť vlastnú etiketu na svadobné víno. Stačí iba dobrý nápad a trocha estetického cítenia. Metalické farby na etikete ešte viac podčiarknu slávnostný charakter svadobného vína. Ak sa nebudete vedieť rozhodnúť medzi viacerými variantmi etikety (nevesty, nehádajte sa so svojimi nastávajúcimi už pred svadbou...), pokojne si ich vytvorte aj viac, pre každý druh vína osobitne. Novomanželia dokonca majú možnosť si na stránke Darceky-vino.sk zakúpiť špeciálny svadobný set – fľaša vína plus poháre so svadobným motívom. Pokiaľ by ste chceli dojem z elegantnej fľaše vína s etiketou na mieru ešte viac znásobiť, vyberte si niektoré zo zlatých vín. Nehovoríme len o obyčajných bielych vínach zlatistej farby, ale o luxusných nápojoch, v ktorých plávajú jedlé lupienky 23-karátového zlata. Vaši hostia budú od úžasu celkom bez seba a zo svadby si odnesú len tie najkrajšie spomienky. Na svadbe totiž nejde len o tanec a zábavu, ale tiež o dobré jedlo, pitie a celkový estetický dojem z prostredia a slávnostnej atmosféry.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
MjUzMzg2