Víno, ktoré sa na vás podobá!?

27.01.2017

Víno, ktoré  sa na vás podobá!?

Veľa krát sa stane, keď ľudia ochutnávajú víno, tak mu zvyknú dávať rôzne prívlastky alebo začnú jeho vlastnosti spájať s ľuďmi okolo seba.

Najčastejšie k ním patrí prirovnávanie vína ku krásnym ženám, ktoré čím sú zrelšie, tak tým sú pochopiteľne aj krajšie. Inokedy sa zase môže stať, že sa v  danej odrode nachádzajú príznačné arómy a vône, ktoré zase môžeme prisúdiť konkrétnemu ročnému obdobiu, či časti krajiny, v ktorej bolo dopestované. Je to proste tak, že víno chce byť v mnohých smeroch ako my ľudia.

Vďaka našim darčekovým vínam však môžete byť k vášmu vínu predsa ešte len o kúsok bližšie. Čo by ste dokonca povedali na to, keby na ňom mohla byť aj vaša fotografia? Poviete si, že asi hlúposť? Sami však dobre vieme, že tie najkrajšie momenty v našich životoch, by sme si radi uchovali do aj budúcna a v tom lepšom prípade si ich aj nejakým spôsobom zachytili na fotku, či video. A keď už si dnes vieme celkom ľahko zhotoviť takúto spomienku prostredníctvom nášho fotoaparátu, či mobilného telefónu, tak prečo ju rovno nenalepiť aj na naše obľúbené víno?Darčekové víno na valentína

Ak vám v hlave teda vŕta myšlienka, ako čo najoriginálnejšie, či najmilšie prekvapiť vašich blízkych alebo priateľov, tak nápad môže byť na svete. Stačí si iba vybrať z ponuky našich chutných darčekových vín a rozhodnúť sa na ktoré z nich, by ste chceli umiestniť konkrétnu fotku, či obrázok vami blízkej osoby. Rovnako tak, sa môžete inšpirovať a skombinovať ho aj s adekvátne ladeným motívom, či textom, ktorý bude odkazovať na typ oslavy, či príležitosti, ku ktorej sa chystáte darčekové vínko darovať. Takto zhotovenú fľašku vína už len stačí vhodne ozdobiť a vložiť ju do sympatickej krabice, či obalu na víno, ktoré už z toho spraví dokonalý darček.

Pokiaľ sme vás teda už definitívne navnadili, tak vám stačí navštíviť už len náš e-shop a vybrať si z našej bohatej ponuky. Ak by ste si z čímkoľvek nevedeli rady alebo by ste potrebovali usmerniť vo výbere vašej fotky, k dispozícií sú vám aj naše kontaktné formuláre, kde vám radi zodpovieme všetky vaše otázky. Aby tak mohol mať každý z vás svoje vlastné víno.

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
ZTg5ZjE