Fľaša ako darček, ktorý vždy poteší

12.03.2018

Fľaša ako darček, ktorý vždy poteší

Aj vy hľadáte fľašu ako darček? Všetky tipy a postrehy tu na jednom mieste!

Nie je fľaša ako fľaša a v prípade, že ju chcete použiť aj ako vhodný darček k narodeninám, či ku sviatku, tak máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám zabezpečia, že budete medzi svojimi blízkymi naozaj originálny. Fľaša ako darček ešte nebola nikdy tak atraktívnou položkou.

Fľaša ako darček, lákavá dnu i navonok

Keď sme chceli v minulosti prekvapiť nášho blízkeho fľašou vína, tak sme sa snažili vybrať naozaj chutnú a kvalitnú odrodu, či vinára, aby sme si nášho obdarovaného náhodou nepohnevali. Dnes už však môže byť tento parameter nepostačujúcim, a preto je dobré prísť opäť s niečím novým. Fľaša ako darček alebo inak darčekové fľaše sú tým, čo hľadáte.

Okrem chutného vína vo vnútri si môžete prispôsobiť aj samotnú etiketu, ktorá môže tak niesť napríklad aj osobné venovanie alebo dátum vašej svadby, či výročia. Vybrať si môžete dokonca aj vlastnú podobu, či veľkosť fľaše, ktorá môže byť takisto prispôsobená vašim predstavám. Či už to bude klasická ,,sedmička“ alebo skôr darčekovejšie vyzerajúca pol litrová fľaša, pričom siahnuť môžete aj extrémnych 1,5 a 3 litrových fľašiach.

Zlato na dosah

Pokiaľ chcete použiť fľašu ako darček pre skutočného fajnšmekra, tak máme pre vás niečo naozaj výnimočné. Predstavujeme vám naše zlaté šampanské alebo víno so zlatom.

V oboch prípadoch, sa môžete tešiť na pravé 24-karátové zlato, ktoré bude v podobe zlatých lupeňov plávať vo vašom vínku. Jeho chuť to nijako neohrozí, ba naopak, dodá jej ešte výraznejšie a sviežejšie tóny, ktoré sa vám budú doslova rozplývať na jazyku. Fľaša ako darček sa vďaka tomu môže dostať na úplne inú úroveň!

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
ZjQ0ZTA