Víno ako darček na vianočnom firemnom večierku

13.10.2017

Víno ako darček na vianočnom firemnom večierku

Každoročne s príchodom Vianoc sa snažia firmy navodiť podobne ladenú atmosféru aj na svojich pracoviskách a pre svojich zamestnancov s radosťou pripravujú spoločné večierky.

 Sprievodným javom takýchto akcií je aj obdarovanie svojich pracovníkov zväčša firemnými predmetmi, avšak v lepšom prípade sa lojálni zamestnanci môžu dostať aj k celkom pekným darčekom. Takýmto darčekom môže byť pochopiteľne aj fľaška vína.

 

Gratulácie na fľaši

Už dávno neplatia časy, kedy fľaša vína musí byť nutne zaujímavá iba svojim obsahom, lež sa kladie vysoký dôraz aj na jej vonkajšie prevedenie. To si viete prispôsobiť do najmenších detailov a urobiť tak z obyčajnej fľašky skutočne darčekové balenie. Na mysli máme jednak etiketu vína, ktorá môže niesť vami vložené gratulácie, či iné konkrétne texty. Pomáhať jej k tomu môže aj logo spoločnosti alebo iný významný prvok, ktorý dotiahne váš darček k dokonalosti. Takéto darčekové víno sa dá ďalej upravovať aj pridaním ozdobných pohárov alebo dokonca vložením do špeciálneho kartónového obalu, ktorý mu dodá punc elegancie.

 

Do vlastných rúk, aj do celého sveta

Víno, ako druh alkoholu, ktorý chutí naozaj každému, sa ponúka ako ideálny spôsob prejavenia vďaky, či už svojim zamestnancom alebo dokonca aj tým najvernejším zákazníkom. Takto si môžete nechať vyrobiť darčekové víno na želanie a rozdistribuovať ho naozaj do celého sveta. Čierne na bielom na ňom môže potom svietiť vami preferovaná formulka alebo slová, ktoré chcete, aby vryli vaším obdivovateľom pevne do srdca. Ideálnou príležitosťou k tomu sú pritom nielen Vianoce, ale aj ostatné významné dni v roku, či dokonca oslavy vašich vlastných úspechov.

 

Rubriky

Štítky

darček na valentína darčekové fľaše mdž deň žien Zlaté šampanské aký darček aký firemný darček biele víno červené víno červené víno na chudnutie darček k darček k narodeninám darček na deň otcov darček pre frajera darček pre frajera darček pre mamu darček pre muža darček pre muža darčeková fľaša darčeková fľaša darčekové fľaše k narodeninám darčekové víno darčekové víno darčekové víno na valentína darčeky pre mužov degustácia vína delenie vín dream line egrešové víno firemné darčeky firemný darček firemný darček firemný večierok hodnotenie vína hrozno jahodové víno jedlá koštovka vína krst knihy ľadové víno ľadové víno limbašké vína malinové víno mdž miešaný nápoj muži najlepšie vína nápad na darček nápady na darček narodeniny o víne originálny darček pre muža ovocné vína personalizované víno ríbezľové víno šampanské šampanské šampasnké so zlatom šampus Sekt so zlatom silvester skladovanie vína staré víno šumivé víno šumivé víno šumivé víno svadobné víno tip na darček tip na darček tipy na darčeky tipy na darčeky tipy na darčeky účinky vína Valentí valentín valentine vhodný darček pre muža Vianočné darčeky vianočný darček vianočný darček pre mamu Vianočný darček pre otca vianočný darček pre priateľku víno víno víno víno na chudnutie víno na svadbu víno na valentína víno pre ženu vinohrad višňové víno výroba vína výslužkové víno výstava vín zásnuby ženy zlaté šampasnké
NTU2NTc